GKS BS Sierakowice : Cartusia 1923 Kartuzy 0:3(0:0) !

Nie udał się naszym zawodnikom mecz  numer 2 tego lata. Co prawda do przerwy nasza drużyna schodziła z wynikiem 0:0 i to ona była drużyną lepszą w pierwszej połowie ,to jednak gra naszego zespołu  tego dnia była bardzo słaba. W pierwszej połowie ilość złych decyzji i niecelnych zagrań powodowały ,że z trybun było słychać okrzyki nie zadowolonej publiczności ,która przyzwyczaiła się już do lepszej gry naszej drużyny. Co prawda trójka obrońców i formacja defensywna grała na tyle dobrze,że Ochal w pierwszych 45 minutach nie musiał robić praktycznie nic.To sama gra pozostawiała dużo do życzenia.

Drugie 45 minut to fatalna gra w obronie praktycznie nowej drużyny ,bo aż 8 zmian w przerwie dokonał trener Ratke. Zawodnicy Cartusi w przeciągu 15 minut zdobyli 3 bramki ,a nasza drużyna wcale nie utrudniała w zdobywaniu bramek gościom. Nasz bramkarz w dwóch sytuacjach był bezradny przy "wielbłądach " naszej obrony ,natomiast w sytuacji sam na sam z Młyńskim interweniował tak nieszczęśliwie ,iż mimo wygranego pojedynku piłka jeszcze po rykoszecie wróciła do napastnika Cartusi któremu nie pozostało nic jak wpakować piłkę do pustej bramki.Od stanu 3:0 do głosu po zmianach jakich dokonał trener Cartusi doszli nasi zawodnicy ale bardzo dobrych sytuacji nie potrafili wykorzystać Więckiewicz z Klejną. Natomiast rzut wolny Kordyla o centymetry minął okienko bramki dobrze broniącego tego dnia Babińskiego. Trzeba powiedzieć ,że  naszej drużynie nie wychodziło nic ,a goście swoją ambicja i zaangażowaniem zasłużyli na wygraną ,bo tego dnia byli po prostu lepsi .Dłużej utrzymywali się przy piłce ,grali dokładniej i efektywniej. Zawodnicy GKS BS już w sobotę będą mieli okazję na poprawienie sobie humorów ale ta sztuka na pewno nie będzie łatwa ,bo do Sierakowic przyjeżdza zespół junior A Gryfa Słupsk,który od tego sezonu będzie występować w Ekstraklasie juniorów .Mecz ten w sobotę o godz 16:00