Porażka 2:5 w 24 kolejce w Kowalach!!

Nie udało się spotkanie 24 kolejki V ligi gr 1 zawodnikom z Sierakowic i po 3 wygranych z rzędu ulegli miejscowym,aż 5:2.Początek meczu nie wskazywał ,że spotkanie to zakończy się przegrana,bo już w 6 minucie po podaniu Gilmajstra i nie udanej pułapce ofsajdowej gospodarzy do sytuacji sam na sam doszedł znajdujący się ostatnio w bardzo dobrej formie Jakub Konkel ,który bez problemów minął bramkarza gospodarzy i strzelił bramkę dającą prowadzenie naszej drużynie.Była to 4 bramka w kolejnym spotkaniu z rzędu Kuby.Gospodarze odpowiedzieli już w 18 minucie .Tym razem to nasza obrona nie złapała Cirkowskiego na spalonym .Doświadczony zawodonik gospodarzy ,który tego dnia rozgrywał znakomite zawody bez problemu pokonał broniącego w bramce Ochala i mamy remis.Kolejne dwie bramki to prezenty naszej obrony,która przy stałych fragmentach nawet nie próbowała przeszkadzać zawodnikom gospodarzy.Do siatki Sierki trafiali kolejno Widzicki i Gierałtowski. Bramka na 4:1 do szatni to znakomita kontra Kowal i znów znakomity tego dnia Cirkowski.W przerwie w szatni trener uczulał nasz zespół na stałe fragmenty gry i prosił o większą koncentracje ale już pierwszy stały fragment w drugiej połowie to bramka na 5:1 Podobińskiego. Na boisku w 52 minucie za Więckiewicza oraz Gliszczyńskiego pojawiają się dwaj nasi juniorzy Stenka oraz Konkel .Mecz od tego momentu prowadzony jest w środku pola .Mimo bardzo nie korzystnego wyniku nasi zawodnicy nie załamują się i grają do końca o lepszy wynik. Udaje się strzelić jeszcze bramkę na 5:2 ,a strzelcem gola wprowadzony na boisko Konkel. Jest to pierwsza bramka Damiana na boiskach  V ligi w dorosłej piłce. Trzeba dodać ,że po za zdobytą bramką Damian rozegrał bardzo dobry mecz co tylko potwierdza,że w przyszłości nasza drużyna może mieć duży pożytek z naszego młodego zawodnika.Bramka ta wydawać się mogła mało znacząca ale nic bardziej mylnego. Przy równej ilości punktów na koniec sezonu to właśnie bilans meczów bezpośrednich będzie miał decydujące znaczenie. Nasza drużyna pokonała zespół z Kowal w rundzie jesiennej na własnym boisku 4:1 temu bramka na 5:2 może mieć decydujące znaczenie w walce o 4 lokatę,która za cel na koniec sezonu stawia sobie nasza drużyna.