Ważna wygrana w Szemudzie po dramatycznej końcówce !!

2 kolejka V ligi rundy wiosennej i pierwsze 3 pkt. na koncie zapisuje nasza drużyna. Na mecz ten udaliśmy się pełni obaw ponieważ kadra  naszego zespołu była dość okrojona.W meczu tym nie mogli wystąpić kontuzjowani Dawidowski ,Gliszczyński oraz pauzujący za kartki Dunst,Kordyl. Wiadomo było od początku ,że mecz ten będzie typowym meczem walki ,a pojedynki powietrzne będą miały znaczenie decydujące .Dlatego też trener naszej drużyny pod nieobecność Dawidowskiego i Kordyla postanowił zabrać na mecz Gilmajstra z drużyny rezerw ,co okazała się strzałem w dziesiątkę. Krystianowi należą się duże brawa za występ w tym spotkaniu. Cała nasza drużyna w meczu tym zagrała bardzo ambitnie z charakterem ,którego często nam brakuje.Dlatego też wszystkim należą się brawa. Bramki w tym spotkaniu strzelali 2 x Kąkol z czego obie po znakomitych asystach.Pierwsza  bramka po  asyście Hufnagla. Druga po asyście  Bulczaka.Kolejne bramki  dołożyli Hufnagel(pierwsza bramka w barwach Sierakowic)i Gliwa w doliczonym czasie. Szkoda nie wykorzystanych sytuacji ,bo w meczu tym przy średnio ustawionych celownikach można było losy spotkania rozstrzygnąć dużo wcześniej.Strzelając dwie ,trzy bramki więcej ,a tak po zamieszaniu i błędzie własnym straciliśmy bramkę w 90 minucie strzelając sobie gola samobójczego i dopiero ostatnia minuta doliczonego czasu dała nam upragnione i zasłużonego tego dnia zwycięstwo .

Trener naszej drużyny za mecz ten chciał wyróżnić dwóch zawodników ,którzy zagrali jego zdaniem bardzo dobrze są to najlepszy tego dnia na boisku Jakub Kąkol oraz ambitnie walczący na skrzydle Miłosz Łukasz,który pod nieobecność Dunsta i choroby Wróbla wykorzystał daną mu szansę i zagrał bardzo dobrze. Reszcie drużyny należą się brawa za walkę i zdrowie jakie zostawili na boisku.

Skład GKS   Ochal - Hinca,Nikel,Sychta,Breza,Szutenberg,Gilmajster,Bulczak,Miłosz(73 Wróbel),Hufnagel(74 Radomski),Kąkol(87 Gliwa)