Porażka w ostatnim sprawdzianie przed ligą,w niedzielę rusza runda wiosenna!!!

Porażką 3:1 zakończyło się ostatnie spotkanie przed inauguracją rundy wiosennej V ligi. Nasi zawodnicy pozbawieni praktycznie całej formacji defensywnej nie byli w stanie nawiązać wyrównanej walki z dobrze  grającą drużyną z Mściszewic. Co gorsze jedyny nominalny  obrońca ,który mógł wystąpić w tym meczu Rafał Gliszczyński doznał poważnej kontuzji i musiał już na początku spotkania opuścić boisko. Większość zawodników do meczu tego podeszła lekceważąco i bez zaangażowania ,a tak nie można grać jeśli myśli się o zwycięstwie . Jedyną bramkę w tym spotkaniu dla naszego zespołu strzelił Kordyl Adam po rzucie karnym.Wynik ten powoduje ,że do pierwszego meczu w lidze musimy podejść skoncentrowani w 110% ,bo niedzielne spotkanie z  drużyną GKS Kowale do łatwych należeć nie będzie Wyniki gier kontrolnych jakie udało nam się ustalić naszego najbliższego rywala to :

18.02.2017 Gedania Gdańsk 0-4
25.02.2017 Czarni Pruszcz Gdański 3-1
11.03.2017 Czarni Przemysław 2-0

Drużyna z Kowal po rundzie jesiennej zajmuje bardzo dobre 4 miejsce i wciąż myśli o awansie ,bilans 14-tu spotkań to 30 pkt.Na co składa się 10 zwycięstw i 4 porażki w stosunku 47 strzelonych i  30 straconych bramek.Jak widać po wynikach drużyna ta strzela bardzo dużo bramek ale tez dużo traci . Wszystkich kibiców  naszej drużyny zapraszamy w niedzielę 19 marca na godz. 13:00. Doping tego dnia będzie bardzo potrzebny.!!!