Cartusia 1923 Kartuzy kolejnym rywalem naszej drużyny!!!

W dniu jutrzejszym nasza drużyna podejmować będzie na boisku sztucznym w Kartuzach miejscową Cartusie 1923 Kartuzy. Drużyna ta zajmuje 18 (ostatnia) miejsce w  IV lidze. Lecz transfery oraz aktualna forma cały czas daje  wiarę, że utrzymanie IV ligi jest możliwe. W grudniu ub. r. doszło do zmiany na stanowisku trenera. Piotra Kwiatkowskiego zmienił doświadczony szkoleniowiec Marian Geszke,a asystuje mu Ryszard Dawidowski . Po meczach sparingowych widać ,że była to decyzja trafiona.Do tej pory drużyna Cartusi rozegrała 6 gier kontrolnych:

• Cartusia – Drutex Bytovia II Bytów 2:0
  • Cartusia – Centrum Pelplin 1:4
  • Cartusia – Kaszubia Studzienice 9:0
  • Cartusia – KS Kamienica Królewska 5:1
  • Cartusia – KS Mściszewice 7:0
  • Cartusia - Pogoń Lębork 1:3

Wysokie wygrane z drużynami z naszej ligi 5:1 z Kamienica oraz 7:0 z Mściszewicami powodują,że do jutrzejszego spotkania nasz zespół musi podejść bardzo skoncentrowany ,bo o wynik korzystny będzie wyjątkowo trudno.Nasza drużyna do tej pory rozegrała 5 gier kontrolnych ,po wynikach widać ,że forma cały czas idzie w górę i oby utrzymała się do ligi ,która już za dwa tygodnie.Oto poszczególne wyniki jakie dotychczas odnotowała nasza drużyna:

04.02.2017 Wda Lipusz 1-3
11.02.2017 KS Skorzewo 8-1
18.02.2017 GKS Kolbudy 2-4
25.02.2017 Potok Pszczółki 12-0
01.03.2017 KS Sulmin 10-0

Wszystkich kibiców zarówno naszej drużyny jak i Cartusi zapraszamy na jutrzejsze spotkanie . Boisko sztuczne w Kartuzach godz 12:00 !!!