Awans "Sierki " do 1/8 finału Pucharu Polski !!!!

Wygrana 1:0 z Orłem Trąbki Wielkie dała awans naszej drużynie  do kolejnej rundy rozgrywek Pucharu Polski . Mecz dość wyrównany z lepszą pierwszą połową gości i lepszą drugą połową w wykonaniu naszej drużyny. Na nasze szczęście jedyną bramkę w tym spotkaniu po rzucie rożnym wykonywanym przez wychowanka GKS-u Szymona Marszałkowskiego zdobył kapitan naszej drużyny Węsiora. Kolejna runda spotkań odbędzie się w następnym roku i będzie to już 1/8 finału gdzie do drużyn z Gdańska dołączą 4 drużyny ze Słupska oraz 4 drużyny z Malborka.Link do protokołu meczowego znajdą państwo niżej :