Wygrana w Trąbkach po golach Miłosza oraz Węsiory !!

12 kolejka V ligi Sportbaazar.pl  za nami . Nasza drużyna na stadionie w Trąbkach Wielkich  po raz drugi w przeciągu 10 dni grała z zawodnikami Orła. Na nasze szczęście oba te spotkania (Puchar i liga) udało się nam rozstrzygnąć na naszą korzyść.Początek meczu okazał się dla nas bardzo dobry ,bo już w 7 minucie po podaniu Bulczaka wzdłuż bramki i błędzie bramkarza gospodarzy na właściwym miejscu znalazł się Miłosz ,który wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Jest to druga bramka Łukasza w barwach GKS ale pierwsza w lidze. Mamy nadzieję ,że od teraz ten młody zawodnik będzie zdobywał już bramki regularnie.Kolejna akcja meczu i podanie Dunsta do Węsiory mamy 2:0 w 11 minucie spotkania. To co ostatnio przychodziło nam z wielkim trudem czyli zdobywanie bramek tym razem udało nam się bardzo szybko. Kolejne minuty meczu to już lekka przewaga miejscowych ,którzy za wszelką cenę próbowali zdobyć kontaktową bramkę . Na nasze szczęście obrona kierowana przez Dawidowskiego grała bardzo dobrze ,a jeśli już udało się miejscowym stworzyć zagrożenie na posterunku był bardzo dobrze broniący Kąkol. Pierwsza połowa to jeszcze sytuacja Węsiory sam na sam z bramkarzem gospodarzy ale w tej sytuacji naszemu najlepszemu strzelcowi w tym sezonie zabrakło zimnej krwi by wyjść z tego pojedynku zwycięsko.

Druga połowa zaczęła się od ataków miejscowych na nasze szczęście tego dnia w bramce dobrze i zarazem szczęśliwie bronił młody Kąkol. Do 70 minuty miejscowi jeszcze wierzyli jeszcze w odwrócenie losów spotkania ale czym dłużej mecz trwał tym lepiej grała nasza drużyna ,która raz co raz wyprowadzała dobre kontry . Szkoda tylko ,że żadnej z tych akcji nie udało się zakończył bramkę. Brawo dla naszego zespołu za 3 punkty i bardzo dobrą grę w obronie.Punkty  te patrząc na tabelę po 12 kolejce spotkań były nam bardzo potrzebne. Do końca sezonu pozostały 3 kolejki z czego dwa spotkania rozegramy na własnym stadionie. Już w tą niedzielę o godz 14:00 zagramy z drużyna Kaszuby Połchowo .Serdecznie zapraszamy.