Wygrana na koniec rundy jesiennej!!!

Wynikiem 4:0 zakończył się ostatni mecz 2016 roku. Nasza drużyna pokonała na własnym boisku Sztorm Mosty po bramkach Węsiory x 2 ,Szutenberga oraz Radomskiego.Od początku inicjatywa w grze i posiadanie piłki było po stronie miejscowych ale to goście pierwsi zagrozili bramce Ochala. Jarek doskonale obronił strzał napastnika gości ,co się póżniej okazało była to jedyna interwencja tego dnia Ochala ponieważ na więcej w tym mecz nie pozwoliła obrona naszej drużyny ekipie z Mostów!!

Zdobywanie bramek rozpoczął kapitan naszej drużyny i zarazem najlepszy strzelec Węsiora,który został obsłużony znakomitym podaniem przez Dunsta .Maciek zdaniem trenera wraz z Kordylem byli tego dnia najlepszymi zawodnikami Sierki i rozegrali bardzo dobre spotkanie.Kolejna bramka to już druga połowa meczu i piękne trafienie w samo okienko bramki gości Szutenberga. Gracjan zdobywa w ten sposób swoją druga bramkę w drugim kolejnym meczu.Widać ,że gra na boku pomocy ,a nie obronie jak to miało miejsce na początku rundy jest dobrym posunięciem ze strony trenera naszego zespołu.3:0 to znowu akcja Dunst -Węsiora. Natomiast wynik spotkania ustalił zdobywając swoją pierwszą bramkę w seniorskiej piłce Radomski.Warto dodać,że nasza drużyna mogła tego dnia zdobyć dużo więcej bramek ale wciąż zawodzi skuteczność . Sam dobrze grający tego dnia Jakub Kąkol miał trzy sytuacje stuprocentowe by zdobyć bramkę ale w pojedynkach sam na sam nie potrafił pokonać Sulicha. Na koniec trzeba tego dnia pochwalić również formacje defensywną ,która w przeciągu całej rundy jest chyba najstabilniej grającą formacją . Jeśli chodzi o podsumowanie rundy jesiennej nastąpi to w przyszły tygodniu .Gdzie również trener naszego zespołu Marcin Ratke poda sparing partnerów na okres meczy zimowych!!