Kolejna porażka w lidze!!!

Kolejny mecz naszej drużyny i kolejne problemy ze zdobyciem bramki. Pierwsza połowa to dobra gra naszego zespołu w defensywie  ,który nie pozwolił gospodarzom na konstruowanie akcji w  pierwszych 45 minutach .Natomiast brak skuteczności spowodował ,że zamiast spokojnego prowadzenia do przerwy wynik 0:0.Najlepszych sytuacji nie wykorzystali Kąkol ,Wesiora oraz Bulczak .Po zmianie stron gospodarze mają rzut wolny około 35 metra od bramki w 65 minucie ,który ląduje na słupku naszej bramki ale przy dobitce napastnika Ełganowo znajduje już drogę do siatki. Można powiedzieć pierwsze zagrożenie miejscowych i od razu bramka. my mimo prób zdobycia chociaż honorowego trafienia nie potrafimy pokonać bramkarza Ełganowa i po raz kolejny mecz przegrywamy. Martwi brak skuteczności oraz brak zawodnika ,który potrafił by zakończyć dobre akcje całego zespołu. Przy tak mizernej skuteczności naszej drużynie nie pozostaje nic więcej jak ciężko pracować nad poprawą gry w tym elemencie. Co raz częściej musimy patrzeć w dół tabeli co na pewno nie jest dobre dla sposobu gry naszej drużyny.