Lider IV ligi w Sierakowicach w Pucharze Polski!!!!

W dniu jutrzejszym tj. środa godz 16:00 na stadionie w Sierakowicach nasza drużyna podczas IV rundy Pucharu Polski  podejmować będzie lidera IV ligi drużynę Wierzycy Pelplin.

Drużyna ta po 9 kolejkach zgromadziła na swoim koncie 22 punkty wygrywając 7 spotkań remisując raz oraz doznając jednej porażki w meczu z Gedanią Gdańsk.Nasza drużyna znajdująca się w nie najlepszej formie będzie starać się  poprawić swoje morale przed sobotnim pojedynkiem w Mrzezinie.wiadomo Puchar Polski rządzi się swoimi prawami ale o korzystny wynik z tak dobrym przeciwnikiem będzie niezmiernie ciężko dlatego też każdy doping dla naszego zespołu będzie mile widziany.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców ,dzieci oraz osoby związane z klubem by przyszły na to spotkanie i dopingowały nasz zespół!!!Początek spotkania godz 16:00 w dniu jutrzejszym!!!