Orzeł Trąbki Wielkie kolejnym rywalem naszej drużyny w Pucharu Polski V runda !!

Orzeł Trąbki Wielkie kolejnym rywalem naszej drużyny w Pucharu Polski  V runda !!

IV runda spotkań Pucharu Polski i mała sensacja na boisku w Sierakowicach . Aktualny lider IV ligi Wierzyca Pelplin uważana za faworyta tego spotkania ulega naszemu zespołowi 1:2 .

Po dość słabszym okresie naszego zespołu w lidze nikt nie podejrzewał ,że nasza drużyna zagra tak dobre spotkanie w Pucharze Polski i będziemy świadkami bardzo dobrego spotkania. Grająca w pierwszej połowie z bardzo silnym wiatrem ekipa lidera z Pelplina na boisku miała przewagę ale rozsądna i czasami szczęśliwa gra naszego zespołu pozwoliła tylko na jedną bramkę straty w pierwszych 45 minutach.

Druga połowa była bardziej wyrównana ,a częściej do głosu na boisku dochodzili nasi zawodnicy ,którzy grając szybko piłką zaczęli  stwarzać sobie coraz lepsze sytuacje.Dobre zmiany Kąkola,Brezy oraz Miłosza ,którzy na boisku zmienili Gliwe,Radomskiego oraz Bulczaka dały nową jakość zespołowi. Nasz zespól po asyście Kąkola i strzale Kordyla doprowadza do remisu .Chwilę póżniej około 84 minuty Kordyl popisuje się bardzo dobrą główka i wychodzimy na prowadzenie ,którego nie oddajemy już do końca meczu. Tak dobrego spotkania w wykonaniu naszego zespołu nie oglądaliśmy już długo .Fakt pokonania lidera 4 ligi mówi sam za siebie oby w lidze takie spotkania przydarzały nam się jak najczęściej.

Kolejna runda V jest to historyczny moment dla naszego zespołu ponieważ nigdy wcześniej w historii Gks-u nie mieliśmy okazji występować na tym etapie w rozgrywkach Pucharu Polski .

Kolejne mecze zaplanowane są na dzień 19.10.2016, godzina do ustalenia pomiędzy klubami.